Hakkımızda

BirTech Proje olarak; Bilişim Teknolojileri ve Elektronik sektöründe, 25 Yıllık müşteriye özel çözüm odaklı mühendislik tecrübelerimizle kurumsal açıdan değerli ortamlarınızın fiziksel, çevresel, iklimsel ve elektriksel olarak denetlenmesi ve uzaktan izlenmesi ihtiyaçlarınıza alternatif çözümlerimizle hizmet vermekteyiz.

 

Ar-Ge kapsamında geliştirilmiş mevcut sistemlerimiz yanında gerek donanımsal ve gerekse yazılımsal  ar-ge faaliyetlerimiz ile farklı yeni sistemlere ait çalışmalarımız da devam etmektedir.

 

Müşterilerimizin satış öncesi ihtiyaç analizinden başlayarak, gereksinim ve fiyat açısından en uygun çözümün devreye alınması, kullanım eğitimlerinin verilmesi ve satış sonrası hızlı ve güvenilir desteğimiz ile her aşamada hizmet üretmekteyiz.

 

Çözüm ortaklarımız ile güven odaklı çalışarak ve mevcut müşterilerimizin ihtiyaçlarının karşılanmasını birincil öncelikli olmasını misyon edinerek, yeni çözüm ortaklarımıza ve müşterilerimize ulaşmayı vizyonumuzda tutuyoruz.

 

  ÇÖZÜMLERİMİZ

Sistem Odası Ortam Denetleme

Aşı Dolabı Sıcaklık Takibi

Kümes Sıcaklık ve Nem Takibi

Baz İtasyonu Ortam Denetleme

    ÜRÜNLERİMİZ

    Sensaway Yönetim Yazılımı

    4000 Serisi

    5000 Serisi

    Aksesuarlar

HAKKIMIZDA
Bilişim ve elektronik sektöründe 25 yıl, ortam izleme sistemlerinde 15 yıllık tecrübemiz ile projelendirme ve satış sonrasında yetkin çözümler sunuyoruz.
      İLETİŞİM

BirTech Teknoloji

Yayla Mh. Cengiz Topel Cd.

No: 1 / 8 Tuzla / İst

0 (216) 395 79 79

Copyright © 2017 BirTech Teknoloji
nike sb nike air max oakley nike free Ray ban Scarpe new balance nike flyknit nike blazer Polo Ralph Lauren nike cortez oakley Scarpe Adidas superstar scarpe Nike Scarpe Cappelli Scarpe Cinture michael kors